ALAMO
TRANSFER

ALAMO TRANSFER NEDİR?

Sektörel ve teknolojik değişimleri takip ederek yeniliklere adapte olmayı kurumsal bir felsefe haline getiren şirketimiz, seyahat pazarındaki talep artışı ve internet kullanımının yaygınlaşmasını ile havalimanı transfer hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Alamo Transfer hizmeti, transfer hizmetlerinin hem online hem de çağrı merkezi aracılığıyla satın alınabildiği güvenli ve işlevsel bir yapı oluşturmuştur. Yolcularımız İnternet sitesi ve çağrı merkezi üzerinden grup veya bireysel havalimanı transfer rezervasyonlarını yaparak anında konfirme alabilmektedirler.

Alamo Transfer çatısı altında V.I.P. Transfer ,Şöförlü Tahsis hizmetleri verilemketdir.

Havayolu taşımacılığı

Havayolu taşımacılığının hızla gelişmesi ve yolcu taleplerinin artmasıyla bölgesel ulaşıma yatırım yapan şirketimizin hedefi, Havalimanı transfer hizmetleriyle de alanında lider bir marka olmaktır.

Yüksek hizmet kalitesini, güçlü ve güvenilir teknoloji altyapısıyla birleştiren şirketimiz, müşterilerinin "Kalite ve Güvenlik" taleplerini maksimum düzeyde karşılayacak hizmetler sunarak "Kusursuz Hizmet" prensibine ulaşmayı misyon edinmiştir.